Skleněná nádoba na oběd se silikonovým pouzdrem 740 ml modrá

Neohodnoceno
Značka: Melii

Ideální Bento box na oběd či svačinu z borosilikátového skla s modrým silikonovým obalem, který snižuje pravděpodobnost rozbití.

Dostupnost Skladem - ihned k expedici (1 ks)
439 Kč
Skleněná nádoba na oběd se silikonovým pouzdrem 740 ml modrá
Neohodnoceno
Značka: Melii

Parádní skleněný Bento box od australské firmy Melii.

Z borosilikátového skla - odolnější vůči tepelnému šoku než běžné sklo.

Modrý silikonový obal snižuje pravděpodobnost rozbití.

Krabička je dělená na 2 části - o objemu 440 ml a 300 ml.

Silikonové těsnění na víku zajistí jídlo déle čerstvé, zabrání přemražení, rozlití a znečištění lednice nebo tašky při přenášení.

Vhodné pro děti od 3 let.

Materiál: sklo, PP, silikonové těsnění (bez BPA, ftalátů, olova a PVC).

Rozměry: 21 x 16 x 7 cm.

Váha:  785 g.

Vhodné do mrazáku, mikrovlnné trouby, trouby a myčky nádobí.

Důležité instrukce k použití v mrazničce: Je třeba dodržet správný postup a všeobecná pravidla při mrazení potravin! Při nedodržení správného postupu může dojít k prasknutí, které není výrobní vadou výrobku. Naplňte maximálně ze 2/3, aby kapalné nebo polotekuté látky měli prostor se rozpínat a dózičku umístěte v mrazničce tak, aby stála vodorovně. V ideálním případě nechte zmrznout bez víčka či s pootevřeným víčkem, abyste zamezili expanzi obsahu a tlaku na materiál, který by mohl prasknout. Po vyndání z mrazničky nechte povolit v lednici nebo při pokojové teplotě. Pokud by došlo k rychlé změně teploty, může dojít k prasknutí či rozbití.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení částí produktu, což nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci.