Plnitelná kapsička na příkrmy zelená

Neohodnoceno
Značka: B.BOX

Opakovatelně plnitelná, ergonomicky tvarovaná kapsička na příkrmy od b.box.

Dostupnost Skladem - ihned k expedici (1 ks)
445 Kč
Plnitelná kapsička na příkrmy zelená
Neohodnoceno
Značka: B.BOX

Opakovaně plnitelná kapsička na jídlo od b.box.

Ergonomicky tvarovaná pro malé dětské ručičky - mohou ji pohodlně držet, mačkat a sát i ti nejmenší .

Lze použít i se lžičkou a pohodlně a bez nepořádku dítko nakrmit.

Ideální na kašovité příkrmy, zeleninové či ovocné pyré, jogurt, pudink a další dobroty.

Skvěle těsnící uzávěr, který se neztratí a zároveň se pohodlně otáčí (nepřekáží při krmení).

Vhodné pro první příkrmy od 4 měsíců.

Vhodné do mikrovlnné trouby (pouze s otevřeným víčkem!)

Materiál: kapsa - silikon a nylon, víčko a okraj - PP, uzávěr - silikon.

Vyrobeno bez BPA, BPS, PVC a ftalátů.

Rozměry: 11,7 x 10,2 x 7 cm.

Objem: 110 ml.

Váha: 85g.

Tip: V kombinaci s krabičkami na příkrmy bude příprava domácího jídla ještě snažší. Připravené jídlo stačí pouze ohřát, naplnit, zavřít víčko a vše je připraveno k podávání. Vždy se před podáváním příkrmu přesvědčte, že jídlo má správnou teplotu. Pokud ohříváte příkrmy v mikrovlnce, nezapomeňte příkrm před podáváním promíchat a zkusit teplotu podávaného příkrmu.

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro vyčištění savičky a víčka doporučujeme použít sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky nebo sterilizovat ve sterilizátoru.

UPOZORNĚNÍ: Po rozbalení obaly odstraňte z dosahu dítěte. Před prvním použitím výrobek očistěte dle návodu a před každým použitím jej vždy zkontrolujte, zda není poškozen. Zatáhněte a otočte silikon ve všech směrech, abyste otestovali případné poškození a při prvních známkách slabosti jej zlikvidujte. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky ani antibakteriální či abrazivní prostředky, protože by mohly silikon poškodit. Neponechávejte při používání výrobku dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy se před podáváním příkrmu přesvědčte, že jídlo má správnou teplotu. Pokud ohříváte příkrmy v mikrovlnce, ponechte víčko otevřené a nezapomeňte příkrm před podáváním promíchat a zkusit teplotu podávaného příkrmu. Některé pokrmy mohou způsobit zabarvení, to nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.